Hakkımızda

  • Kuruluş günümüzden itibaren öncelikli hedefimiz, üretimden satış ve teslimata kadar, tamamen yerli sermaye ve yerli işçilik ile faaliyet göstermek, kaliteli ürünlerimiz ile halkımıza hizmet sunmaktadır. Bugün ve yarınlar için daha sağlıklı, daha temiz bir çevre oluşturmak, bu bilinç ve hedef ile, istikrarlı ve dürüst bir şirket olarak, kendi ülkemizde, kendi halkımıza, özel ürünlerimizi sunmaktayız.


  • Kurulduğumuz günden bu güne kadar, sık sık yeni ürünlerle kendini yenileyen firmamız, daima gelişme ve büyüme arzusunda olmuştur. Sürekli olarak pozitif bir değişim yaşamaktayız. Değişmeyen tek şeyimiz; değişme arzumuzdur.


  • Mevcut piyasa şartlarında, bizim yolumuzda yürüyen, aynı amaçla çalışan rakiplerimizi de destekleyen bir anlayış ile daha temiz bir çevre , daha sağlıklı bir gelecek oluşturmak için, mücadele veriyoruz. Samimi gayretlerimiz ve halkımızın teveccühü ile yıllardan beri ticari faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 


  • Geldiğimiz nokta; 7/24 kolay erişim, kolay sipariş, kaliteli ürün, hızlı teslimat, güvenilir bir isim...


PROMEGA KİMDİR?

PROMEGA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ. 2001 yılında İZMİR’de kurulmuş olup ticari işletmelere kurumsal çalışmalar sunan, kaliteli ve profesyonel hizmet vermeyi amaç edinmiş müşteri odaklı çalışan bir firmadır.

2001 yılından bugüne onbinlerce kurumsal web sitesi, binlerce e-ticaret sitesi, yüzden fazla müşteri talebine uygun özel yazılım projesi geliştirmiştir.


Geliştirilen Özel Projelerden Bazıları;

Avantajbizde.com E-ticaret ürün listeleme ve karşılaştırma platformu,

Analizyonetimi.com Laboratuvar analiz yönetimi ve raporlama yazılımı,

Tamders.com Eğitimci portalı ve online eğitim platformu,

Tahsilat.pro Alışverişsiz tahsilat sistemi,


PROMEGA ‘yı daha yakından tanıyın: www.promega.com.tr