Hastanelerde Ozon Jeneratörü Kullanımı

Hastanelerde Ozon Jeneratörü Kullanımı

Yazar: ÖZKAN Okunma sayısı: 1285 Yayın tarihi: 15 Mar 2020 Yorum 0

Hastaneler, pekçok mikrop, bakteri ve virüs taşıyan hastanın tedavi amacıyla geldiği ortak alanlardır. Hasta insanların istemeden dokundukları nesnelere bulaşan bu zararlı mikroskobik canlılar diğer insanlar için tehdit oluşturmaktadır. Hastane gibi her çeşit mikrop ve virüsün yaygın şekilde bulunduğu ortamlarda en kolay ve masrafsız sterilizasyon ozon ile sağlanabilir. Ozon cihazları ayrıca bir sarf malzeme gerektirmediğinden dolayı en ucuza en iyi hijyeni sağlamaktadır.

Devamı..!

Otel Odalarında Ozon Jeneratörü Kullanımı

Otel Odalarında Ozon Jeneratörü Kullanımı

Yazar: ÖZKAN Okunma sayısı: 1068 Yayın tarihi: 15 Mar 2020 Yorum 0

Otel odasının bir müşteriden teslim alınıp diğer bir müşteriye verilmesi esnasında dezenfeksiyon anlamında yapılması gereken en önemli şeylerden biri de ozonla temizliktir. Hele hele bulaşıcı hastalık taşıyan bir müşteri, üzerindeki mikrop, bakteri ya da virüsleri odanın her köşesine bulaştırmış olabilir. Odanın detaylı temizliği yapılsa bile ulaşılması çok zor olan alanlardaki mikrop, bakteri, virüs ve mantarlar yaşamayı sürdürecek ve yeni gelecek müşteri için tehlike arz etmeye devam edecektir. Bu gibi bir durumda en geçerli önlem ozon jeneratörünün üreteceği ozon gazı ile tüm odanın ozonlanmasıdır. Ozon gazı klordan 3125, asitten de 725 kat güçlü olması ile dünyada bilinen en güçlü dezenfektandır.

Devamı..!

Araba Temizliğinde Ozon Jeneratörü Kullanımı

Araba Temizliğinde Ozon Jeneratörü Kullanımı

Yazar: ÖZKAN Okunma sayısı: 967 Yayın tarihi: 15 Mar 2020 Yorum 0

Otomobil, minibüs, otobüs vb gibi araçlarda yoğun olarak kullanımı, insan giriş çıkışının fazla olması , genelde camların kapalı olması nedeniyle koku ve dezenfeksiyon sorununu yaratmaktadır. Virüs, bakteri ve mantarlardan arındırılmış, sigara, parfüm vb ağır kokulardan kurtulmuş tertemiz otomobiller çok uzak değil.

Devamı..!

Su Sebili Temizliğinde Ozon Gazı Kullanımı

Su Sebili Temizliğinde Ozon Gazı Kullanımı

Yazar: ÖZKAN Okunma sayısı: 1030 Yayın tarihi: 14 Mar 2020 Yorum 0

Ozon; Su endüstrisi başta olmak üzere su ürünleri işleme tesislerinde de kullanım sahası bulunan anti mikrobiyal özelliğe sahip bir maddedir. En etkili ve kalıntı bırakmayan dezenfektan olduğundan birçok dezenfeksiyon işlemi içinde aktif bir rol oynamaktadır. Özellikle bakteri, küf gibi mikroorganizmaların sebep olduğu hastalıkların önlenmesinde oldukça yararlı bir bileşiktir.

Devamı..!

SEO Uyumunda Sunucu Seçmenin Önemi

SEO Uyumunda Sunucu Seçmenin Önemi

Yazar: ozkan Okunma sayısı: 3268 Yayın tarihi: 04 May 2016 Yorum 1

İyi bir site hazırlamak için sunucu seçimi oldukça önemlidir. SEO uyumunda sunucu seçiminde tek başına bir işe yaramayacağını da sizlere hatırlatmakta fayda var. Tüm SEO özelliklerini bir araya getirebilirseniz, sunucunun sağladığı imkânların da farkında varabilirsiniz.

Devamı..!

UHD 4K Philips 27" Monitörlerle Görüş Açınızı Genişletin

UHD 4K Philips 27" Monitörlerle Görüş Açınızı Genişletin

Yazar: ozkan Okunma sayısı: 1319 Yayın tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

UHD 4K Philips 27" Monitörlerle Görüş Açınızı Genişletin. Philips'in en kaliteli 4k monitörü piyasaya sürüldü. İnanılmaz güzel bir monitör. Apple kullanıyorsanız bu monitörden 4 adet satın alıp yan yana ekranları genişleterek kullanabilirsiniz.

Devamı..!

Kaliteli ve Güvenli Hosting ile Tanışın... PROMEGAHOST

Yazar: ozkan Okunma sayısı: 1383 Yayın tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Web Sunucunuzda bulunması gereken olmazsa olmaz birkaç özellik vardır. Bunları kesinlikle önemsemelisiniz. Bir web sitesinin başarıya ulaşmasındaki en büyük etken web hosting ve

Devamı..!

E-Ticaret Paketi mi satın almak istiyorsunuz?

E-Ticaret Paketi mi satın almak istiyorsunuz?

Yazar: ozkan Okunma sayısı: 1387 Yayın tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

İnternetten Satış Yapmak için gerekli olan ilk şey iyi bir E-Ticaret paketidir. Fonskiyonel, kullanıcı dostu, Güvenli ve hızlı bir e-ticaret paketi internette sizi başarıya taşıyabilir. Tabii ki satmayı hedeflediğiniz ürünler ve fiyatları da alıcıları cezbedebilmelidir. Ancak web siteniz potansiyel müşterilere güven uyandırmıyorsa daha baştan kaybetmişsiniz demektir.

Devamı..!

İşinize Uygun Yönetim Panelli ve Mobil Uyumlu Web Tasarım Paketleri

İşinize Uygun Yönetim Panelli ve Mobil Uyumlu Web Tasarım Paketleri

Yazar: ozkan Okunma sayısı: 4705 Yayın tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Web Tasarım Paketleri Kurumsal yapınızı , ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en uygun şekilde yansıtacak biçimde hazırlanmalıdır. Bunun için de kaliteli, mobil uyumlu ve yönetim panelli bir altyapıya ihtiyaç vardır. Promegaweb size bunu sağlamaktadır. SEO anlamında güçlü bir altyapı kullanarak internet ortamında her daim bulunabilir olabilirsiniz.

Devamı..!

1 den 9 e 9 (1 sayfa) ürün gösteriliyor