kargo bedava

PROMEGAWEB Blog Web Sitesi

  |   0 yorum   |   Yorum yap

  • Üretici: PROMEGA
  • Ürün kodu: WS006
  • Stok durumu: 1000
  • 2.360,00₺

  |  
  
garanti
Site Yönetim Paneli
PROMEGAWEB blog web sitesi tasarımlarında wordpress altyapısını kullanmaktadır. Wordpress profesyonel web sitesi tasarımcıları tarafından yüzbinlerce web sitesinde alt yapı olarak kullanılmaktadır.

Mobil Uyumlu Tema
Onbinlerce mobil uyumlu hazır web teması içerisinden hoşunuza giden web temasını seçerek web sitenizi sizde kolayca oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken hoşunuza giden temayı seçmek. Wordpress sahip olduğu yeni nesil web tasarım uygulaması ile sürükle bırak yöntemiyle tasarlanan web temaları yapmanıza olanak tanır. Tasarımlar CSS, HTML hata uyarıları sıfırlanarak, sıfır hatalı bir şekilde tasarlanmıştır.

Özel Mobil Uyumlu Tema (Opsiyonel)
Web sitenizi kurumsal konseptinize uygun bir sunum ile oluşturmak isterseniz, özel web tasarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. PROMEGAWEB tasarım ekibi, firmanızın blog web sitesi için en uygun web tasarımını sizin için oluşturur. Yaratıcı tasarımlar, dinamik uygulamalar ve özgün pazarlama fikirleri ile özel web sitenizi sizin için oluşturur. Kurumsal kimliğinize uygun, sizin talepleriniz doğrultusunda özel bir tema tasarımı ile blog sitenizi oluşturur ve rakiplerinize fark atarsınız.

İçerik Oluşturma Paketi (Opsiyonel)
Web sitenize ait içeriklerinizi sizin için bünyemizdeki profesyonel metin yazarları oluşturabilir. Blog sayfasında bulunan içerikler akıcı metinlerle daha fazla okunur, web sitesine kalite katar.

Görsel Tasarım Destek Paketi (Opsiyonel)
İnternet sitenizi görsel tasarım destek paketimiz ile profesyonellere tasarlatabilirsiniz. Görsel tasarım destek paketi ile içeriklerin, ürünlerin, banner reklamların, css, html kodların isteğine özel olarak webmasterlarımız aracılığı ile kolayca İnternet sitene uygulatabilirsin.

Profesyonel SEO (Opsiyonel)
SEO uzmanları tarafından, web siteniz yayın hayatına başlamadan önce kontrol edilir. Web sitenizle ilgili kontroller sonucunda eksik görülen bir çalışma varsa web sitesine uygulanır. Google webmaster hesapları oluşturulur, web sitesiyle ilgili yol haritası çıkartılır, %100 başarıya ulaşmak için iş planı hazırlanır.

SEO Optimizasyon Yönetimi
PROMEGAWEB içerik yönetim sistemi ile oluşturulan web sitesi %100 SEO optimizasyon altyapısına sahiptir. Web sitenin hedef ziyaretçi kitlesini araştırarak kelime blokları oluşturabilir, sayfa içeriklerine göre etiket bulutları oluşturabilirsin. Çapraz link uygulamalarıyla web siteni ziyaret eden google botlarının web sitendeki tüm sayfalarını indeksletebilirsin. PROMEGAWEB içerik yönetim sistemi ile oluşturulan web sitesi, normal tasarlanmış standart bir web sitesinden %100 daha fazla etki gösterir.

Sınırsız Kategori ve Alt Kategori
Web sitene sınırsız kategoriler ve alt kategoriler eklemeni sağlar, oluşturacağın kategorilerin altına istediğin kadar sayfa ve alt sayfalar ekleyebilirsin. Oluşturacağın her kategorinin ve sayfanın, Title, Keyword, Description sayfa etiketleme gibi SEO ayarlarıyla destekleyerek web sitendeki her kategoriyi ayrı ayrı optimize etmiş olursun.

Sınırsız Sayfa Oluşturma
Sayfa yönetimi aracılığı ile web sitenin sağına, soluna, üstüne, altına dilediğin her bölümüne sınırsızca içerik sayfaları ekleyebilirsin. Eklediğin sayfaların Title, Keyword, Description sayfa etiketleme gibi SEO ayarlarıyla destekleyerek web sitendeki her sayfayı ayrı ayrı optimize etmiş olursun. Sayfaların içeriklerini dilediğin gibi metin, resim, video olarak doldurabilirsin.

Haber Modülü (Opsiyonel)
Web sitene sınırsız haber, makale, duyuru ekleyebilirsin, eklediğin haberlerin içeriğini dilediğin gibi resim, metin, video şeklinde doldurabilirsin.

Banner Yönetimi
Web sitende kampanya ürün hizmet tanıtımların için en değerli yerlerden biri olan web sitenin gövdesini oluşturur. Banner yönetimi aracılığıyla kampanyalarını kurumsal tanıtımlarını animasyonlu bir şekilde web sitende yayınlayabilirsin ve aynı zamanda banner bölümünü de optimizeli bir şekilde Seo ya uygun şekilde yayınlarsın.

Video Galeri Yönetimi (Opsiyonel)
Video upload formu aracılığıyla videolarını kolayca ekleyebilirsin, videoların hakkında açıklama, etiketleme ve video hakkında resim ekleyebilirsin. Ayrıca farklı sitelerde yayınlanan videolarının linkini ekleyerek videolarını basitçe web siten üzerinden video galerinde yayınlayabilirsin.

Foto Galeri Yönetimi (Opsiyonel)
Web sitende foto galeri oluşturabilirsin, oluşturacağın foto galeride slayt gösteri yapabilirsin. Çoklu fotoğraf ekleme formu aracılığıyla aynı anda 1 den fazla fotoğrafı web sitene yükleyebilirsin.

Dosya Yönetimi (Opsiyonel)
Web sitene PDF, Word, Excel dosya formatında kullanım kılavuzları, kullanım sözleşmeleri, kurulum çizelgeleri ekleyebilir ve müşterilerinin kullanmasını sağlayabilirsin.

Anket Modülü (Opsiyonel)
Web sitende sınırsız anket düzenleyebilir, anket sonuçlarınızı raporlayabilirsin.

İletişim Formu
Web sitene iletişim formu ekleyerek kolayca ziyaretçilerin seninle iletişim kurmalarını sağlayabilirsin. Ayrıca iletişim sayfasında konum haritası yayımlayabilir adresini kolayca tarif edebilirsin. 1 Adet iletişim formu ücretsizdir.

Sosyal Medya Sayfa Tasarımı (Opsiyonel)
Facebook, Twitter, Google Plus sayfalarını profesyonelce oluşturur, içeriklerini kurumsal konseptinize ve web sitene uyum sağlayacak şekilde tasarlarız. İlgi çekici sosyal medya sayfalarına kolayca sahip olursun. Ayrıca Sosyal medya yönetimi ile ilgili e-kitaba ücretsiz sahip olursun.

Web Uyumluluk
Web siten yeni teknolojiler göz önüne alınarak hazırlanır. Teknolojinin yenilenmesi takip edilir ve web sitende ilgili tarayıcı uyumluluğu, mobil uyumluluk gibi uygulamalar revize edilerek sürekli güncellenir.

Eğitim Desteği (Ömür Boyu)
Eğitim programlarımızdan sürekli ücretsiz faydalanabilir, sana özel veya toplu düzenlenen eğitim programlarımıza ücretsiz katılabilirsin.

Teknik Destek (Ömür Boyu)
Teknik destek hizmetlerinden ücretsiz olarak sürekli faydalanabilirsin, teknik desteğe ihtiyaç duyduğun günün her anı uzmanlarımızdan yardım alabilirsin.

Yedekleme Arşivleme
Sistem tarafından tüm verilerin otomatik olarak günlük yedeklenir, haftalık ve aylık olarak arşivlenir.

Web Barındırma
PROMEGAWEB içerik yönetim sistemi ile oluşturulan web sitelerini NETDIREKT veri merkezinde barındırmaktayız. PROMEGAWEB, daha hızlı ve güvenli internet erişimi sağlamak için gerekli donanımları satın almıştır. Kullanılan tüm yazılımlar PROMEGA Bilişim Teknolojileri LTD.ŞTİ. adına ömür boyu lisanslanmıştır.

Hazırlanma Süresi (12 Saat)
PROMEGAWEB içerik yönetim sistemi ile blog siteleri 1 saat ile 12 saat arasında kurulumu tamamlanarak kullanıcıya teslim edilmektedir. Özel tema tasarımı blog siteleri tasarım detayına göre süre uzamaktadır.

Yorum yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi